| Перманентний макіяж (3) | |
|---|---|
| Татуаж брів | |
| Мікроблейдинг | |
| Перманентний макіяж | |
| Стрижка та укладання волосся (5) | |
|---|---|
| Жіноча стрижка | |
| Чоловіча стрижка | |
| Стрижка чубчика | |
| Укладання волосся | |
| Стрижка та укладання волосся | |
| Выпрямление, завивка и наращивание (3) | |
|---|---|
| Кератинове випрямлення волосся | |
| Нарощування волосся | |
| Випрямлення волосся | |
| Оформлення брів та вій (8) | |
|---|---|
| Корекція брів пінцетом | |
| Фарбування брів хною | |
| Фарбування брів фарбою | |
| Ламінування брів | |
| Ламінування вій | |
| Нарощування вій | |
| Корекція брів пінцетом | |
| Ламінування вій | |
| Макіяж (3) | |
|---|---|
| Вечірній макіяж | |
| Макіяж | |
| Макіяж | |
| Догляд за нігтями рук (6) | |
|---|---|
| Манікюр | |
| Гелеве нарощування нігтів | |
| Чоловічий манікюр | |
| Манікюр | |
| Манікюр | |
| Нарощування нігтів | |
| Догляд за ногами (5) | |
|---|---|
| Протезування нігтів | |
| Педикюр | |
| Апаратний педикюр | |
| Чоловічий педикюр | |
| Педикюр | |
| Масаж та SPA (1) | |
|---|---|
| Масаж стоп | |
| Реконструкція та догляд (1) | |
|---|---|
| Ботокс для волосся | |
| Фарбування волосся (1) | |
|---|---|
| Мелірування волосся | |
| Косметологія обличчя (2) | |
|---|---|
| Пілінг обличчя | |
| Чищення обличчя | |
| Корекція фігури (1) | |
|---|---|
| Корекція фігури | |
| Видалення волосся (1) | |
|---|---|
| Епіляція | |
| Тату та пірсинг (1) | |
|---|---|
| Пірсинг | |
Beauty salon, Hairdresser, Nail studio, Cosmetology, Epilation.
Cosmetology services: eyelash extensions, peeling, eyebrow correction, skin cleansing, hair removal, figure correction.
| Салмышская улица, 43/5 | |
|
Показати графік роботи
Немає чіткого графіку
|
|
|
+7 (922) 555-...
Показати телефон |
Ви власник?
Знайшли помилку?
25.10.2025 Полина
Ходила на окрашивание бровей хной. У меня брови тонкие, редкие и светлые. Без окрашивания кажется, что их вообще нет) Процедурой довольна. Придали красивую бровям, выглядит очень естественно, лицо преобразилось, стало ярче. Сколько продержится не знаю, второй день только так хожу, но мне очень нравится. Мастера вежливые, доброжелательные. Приду еще обязательно.