Знайди свого майстра краси
Voronezh

Відгуки про «Папиллон», Voronezh

Рейтинг 0

на основі 0 відгуків

Залишити відгук
Excellent (9+)
0
Good (7-9)
0
Acceptable (5-7)
0
Bad (3-5)
0
Awful (1-3)
0
Location
0
Attitude to the client
0
Cleanliness and Sterility
0
Service quality
0
Price-quality ratio
0
Всі оцінки
Excellent (9+)
0
Good (7-9)
0
Acceptable (5-7)
0
Bad (3-5)
0
Awful (1-3)
0
За критеріями
Location
0
Attitude to the client
0
Cleanliness and Sterility
0
Service quality
0
Price-quality ratio
0

Що думають клієнти про Папиллон

О

Ольга

Період відвідування:
November 2021
Без оцінки Рекомендує salon: Так

В Папиллоне была первый раз на шугаринге. Процедуру делала впервые, до этого была бритва, но я очень довольна тем, что получилось. Даже после первой процедуры, кожа совсем другая. Вросших волосков нет, они стали заметно светлее, а кожа нежнее и без раздражения после процедуры. Понравился мастер, работала аккуратно, общалась вежливо. Обязательно буду продолжать делать шугаринг.

  • Період відвідування: November 2021
  • Рекомендує salon: Так
Ви - клієнт «Папиллон» ? Залиште свій відгук

Ви власник?


до управління сторінкою

Знайшли помилку?