|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze są niezwykle kompetentni i uprzejmi. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a moje zęby wyglądają teraz pięknie.......
|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
20:44 Mone De Beauty call
20:18 Mon Lis Schule online booking
19:52 Paulina Maluje call
19:47 Inna call
18:11 Tatiana call