|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze są niezwykle kompetentni i uprzejmi. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a moje zęby wyglądają teraz pięknie.......
|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
21:29 Olga telefon
21:19 Pavlo telefon
21:18 Pavlo telefon
21:14 Vital telefon
20:44 Mone De Beauty telefon