|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze są niezwykle kompetentni i uprzejmi. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a moje zęby wyglądają teraz pięknie.......
|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
15:45 Гаянэ telefon
15:12 Elena telefon
15:09 Jane rezerwacja online
14:52 Mon Lis Schule telefon
14:51 Kate telefon