|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze są niezwykle kompetentni i uprzejmi. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a moje zęby wyglądają teraz pięknie.......
|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
19:52 Paulina Maluje telefon
19:47 Inna telefon
18:11 Tatiana telefon
18:03 Ольга telefon
17:54 Ірина telefon