|
|
- / - |
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze byli niezwykle uprzejmi i delikatni, a cała procedura przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Efekt leczenia......
13:08 Viktoriya telefon
13:08 Iryna звонок
13:07 Oksana telefon
13:06 Hanna telefon
13:06 Наташа telefon