|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze są niezwykle kompetentni i uprzejmi. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a moje zęby wyglądają teraz pięknie.......
|
|
- / - |
19:37 Olena call
19:37 Olena звонок
19:36 Anna call
19:36 Екатерина call
19:36 Maryna call