|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze są niezwykle kompetentni i uprzejmi. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a moje zęby wyglądają teraz pięknie.......
|
|
- / - |
22:41 Ksenia call
22:40 House of Beauty call
22:29 Irina call
22:10 Olena звонок
21:58 Lyudmila call