|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze są niezwykle kompetentni i uprzejmi. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a moje zęby wyglądają teraz pięknie.......
|
|
- / - |
17:29 Алия call
16:58 Olesya звонок
16:57 Valeriia call
16:53 Daria call
16:45 Sergey call