|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze są niezwykle kompetentni i uprzejmi. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a moje zęby wyglądają teraz pięknie.......
|
|
- / - |
20:20 Snihana online booking
20:10 Наталья Листопадова call
20:08 Restyle call
20:08 Jane call
20:05 Serhii online booking