|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze są niezwykle kompetentni i uprzejmi. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a moje zęby wyglądają teraz pięknie.......
|
|
- / - |
11:09 Anastazja telefon
11:08 Ania telefon
11:07 Krystyna telefon
11:06 Kate telefon
11:05 Karolina telefon