|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze są niezwykle kompetentni i uprzejmi. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a moje zęby wyglądają teraz pięknie.......
|
|
- / - |
03:01 Karina rezerwacja online
03:01 Karina telefon
02:38 King Marko telefon
01:47 Empatia spa telefon
01:27 Jana rezerwacja online