|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze są niezwykle kompetentni i uprzejmi. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a moje zęby wyglądają teraz pięknie.......
|
|
- / - |
23:54 Светлана rezerwacja online
23:49 Светлана rezerwacja online
23:48 Aleksandr rezerwacja online
23:46 Sergey звонок
23:43 Olga telefon