|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze są niezwykle kompetentni i uprzejmi. Zabieg przebiegł bez komplikacji, a moje zęby wyglądają teraz pięknie.......
|
|
- / - |
09:00 Наталья telefon
08:59 Наталья telefon
08:59 Наталья rezerwacja online
08:58 Наталья telefon
08:48 Динара telefon