|
|
- / - |
Fachowa obsługa i bardzo przyjazna atmosfera. Dobrze się tam czułam i moje stopy są w świetnym stanie. Polecam serdecznie.......
Sprache: Русский, English, Polski
|
|
- / - |
PodoGabinet to miejsce, które zdecydowanie polecam. Pedicure został wykonany bardzo starannie, a stopy są teraz gładkie i wyglądają pięknie. Miła atmosfera w salonie.......
Sprache: Русский, Polski
14:26 Helen online booking
14:25 Helen call
14:20 Irina звонок
14:15 Saida call
14:15 Saida online booking