|
|
- / - |
Fachowa obsługa i bardzo przyjazna atmosfera. Dobrze się tam czułam i moje stopy są w świetnym stanie. Polecam serdecznie.......
Languages: Русский, English, Polski
|
|
- / - |
PodoGabinet to miejsce, które zdecydowanie polecam. Pedicure został wykonany bardzo starannie, a stopy są teraz gładkie i wyglądają pięknie. Miła atmosfera w salonie.......
Languages: Русский, Polski
13:07 Diana дзвінок
13:06 Anna дзвінок
13:06 Darya дзвінок
13:06 Vika дзвінок
13:05 Liubow дзвінок