|
|
- / - |
Fachowa obsługa i bardzo przyjazna atmosfera. Dobrze się tam czułam i moje stopy są w świetnym stanie. Polecam serdecznie.......
Sprache: Русский, English, Polski
|
|
- / - |
PodoGabinet to miejsce, które zdecydowanie polecam. Pedicure został wykonany bardzo starannie, a stopy są teraz gładkie i wyglądają pięknie. Miła atmosfera w salonie.......
Sprache: Русский, Polski
08:33 Evgenia call
08:30 NOV call
08:28 Solntseva Beauty call
08:24 Nataly call
08:20 Екатерина call