|
|
- / - |
Fachowa obsługa i bardzo przyjazna atmosfera. Dobrze się tam czułam i moje stopy są w świetnym stanie. Polecam serdecznie.......
Sprache: Русский, English, Polski
|
|
- / - |
PodoGabinet to miejsce, które zdecydowanie polecam. Pedicure został wykonany bardzo starannie, a stopy są teraz gładkie i wyglądają pięknie. Miła atmosfera w salonie.......
Sprache: Русский, Polski
00:21 Светлана online booking
23:54 Светлана online booking
23:49 Светлана online booking
23:48 Aleksandr online booking
23:46 Sergey звонок