|
|
- / - |
Fachowa obsługa i bardzo przyjazna atmosfera. Dobrze się tam czułam i moje stopy są w świetnym stanie. Polecam serdecznie.......
Języki komunikacji: Русский, English, Polski
|
|
- / - |
PodoGabinet to miejsce, które zdecydowanie polecam. Pedicure został wykonany bardzo starannie, a stopy są teraz gładkie i wyglądają pięknie. Miła atmosfera w salonie.......
Języki komunikacji: Русский, Polski
12:27 Тамара telefon
12:26 Nataly telefon
12:26 Olga telefon
12:25 Natalia telefon
12:24 Marina telefon