|
|
- / - |
Fachowa obsługa i bardzo przyjazna atmosfera. Dobrze się tam czułam i moje stopy są w świetnym stanie. Polecam serdecznie.......
Języki komunikacji: Русский, English, Polski
|
|
- / - |
PodoGabinet to miejsce, które zdecydowanie polecam. Pedicure został wykonany bardzo starannie, a stopy są teraz gładkie i wyglądają pięknie. Miła atmosfera w salonie.......
Języki komunikacji: Русский, Polski
11:40 Olga telefon
11:40 Nadzieja telefon
11:39 Ivanna telefon
11:38 Marina telefon
11:37 Nelli telefon