|
|
- / - |
Zabieg wykonany bardzo starannie, z pełnym profesjonalizmem. Moje stopy teraz wyglądają świetnie. Podobało mi się to, że podolog dokładnie wyjaśniła cały proces i dała mi......
|
|
- / - |
Świetna wizyta. Zabieg wykonany profesjonalnie, a efekty widoczne od razu. Atmosfera w gabinecie była bardzo przyjazna, a podolog bardzo dokładnie zadbała o moje stopy.......
13:44 Vladyslav звонок
12:45 Светлана call
12:36 Natallia online booking
12:33 Michał call
12:31 Vlada call