|
|
- / - |
Zabieg wykonany bardzo starannie, z pełnym profesjonalizmem. Moje stopy teraz wyglądają świetnie. Podobało mi się to, że podolog dokładnie wyjaśniła cały proces i dała mi......
|
|
- / - |
Świetna wizyta. Zabieg wykonany profesjonalnie, a efekty widoczne od razu. Atmosfera w gabinecie była bardzo przyjazna, a podolog bardzo dokładnie zadbała o moje stopy.......
|
|
- / - |
04:56 La vie звонок
03:47 Кайбар Булатович онлайн запись
03:33 Наталья звонок
02:53 Жанара звонок
02:52 Жанара звонок