|
|
60 zl / 30 min. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
Need clients?
Add offer
15:38 Mika call
14:52 Юлия call
14:50 ForeverINK call
14:35 Beauty Atmosphere call
14:32 Diana call