|
|
60 zl / 30 min. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
Need clients?
Add offer
14:35 Beauty Atmosphere call
14:32 Diana call
14:21 Swietłana call
14:14 Beauty department call
13:44 Vladyslav звонок