|
|
60 zl / 30 min. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
Need clients?
Add offer
23:10 Brow Bar call
22:41 Ksenia call
22:40 House of Beauty call
22:29 Irina call
22:10 Olena звонок