|
|
60 zl / 30 min. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
Need clients?
Add offer
20:59 Lakky Nail call
20:59 Катерина call
20:58 Катерина online booking
20:20 Snihana online booking
20:10 Наталья Листопадова call