|
|
60 zl / 30 min. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
Need clients?
Add offer
18:04 Василиса call
17:29 Алия call
16:58 Olesya звонок
16:57 Valeriia call
16:53 Daria call