|
|
60 zl / 30 мин. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Язык общения: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
12:28 Полина онлайн запись
12:27 Полина онлайн запись
12:20 Анастасия звонок
12:11 София онлайн запись
12:08 Владислав онлайн запись