|
|
60 zl / 30 мин. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Язык общения: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
13:30 San Spa звонок
13:30 San Spa онлайн запись
13:25 Елена звонок
13:19 Светлана звонок
13:16 Ирина звонок