|
|
60 zl / 30 мин. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Язык общения: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
13:12 Ирина Батова звонок
13:12 Полина звонок
13:12 Ирина онлайн запись
13:10 Ирина онлайн запись
12:46 Ирина онлайн запись