|
|
40 zl / 20 min. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
Need clients?
Add offer
14:05 Ayna звонок
13:57 Sebastian call
13:52 Anne-Katrin online booking
13:40 Vean call
13:39 Vean call