|
|
40 zl / 20 min. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
Need clients?
Add offer
12:46 Irina online booking
12:46 Irina звонок
12:42 Bella Beauty call
12:34 Marina online booking
12:34 Marina call