|
|
40 zl / 20 min. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
Need clients?
Add offer
07:11 Олеся call
07:10 Ксения Викторовна call
06:15 Maryna call
04:56 La vie call
03:47 Кайбар Булатович online booking