|
|
40 zl / 20 min. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
Need clients?
Add offer
11:01 Kate call
10:59 Nataly call
10:57 Elena call
10:53 Anna call
10:52 Anna call