|
|
40 zl / 20 min. |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
Need clients?
Add offer
13:19 Светлана call
13:16 Irina звонок
13:15 Irina звонок
13:12 Ирина Батова call
13:12 Polina call