|
|
40 zl / 20 min. |
Pierwsze strzyżenie męskie minus 20%
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
12:25 Natalia call
12:24 Marina call
12:23 Boho Hair Gallery online booking
12:23 Helen call
12:23 Yulia call