|
|
40 zl / 20 min. |
Pierwsze strzyżenie męskie minus 20%
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
11:11 Paulina call
11:11 Katarzyna call
11:10 Weronika call
11:09 Anastazja call
11:08 Ania call