|
|
40 zl / 20 min. |
Pierwsze strzyżenie męskie minus 20%
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
09:00 Наталья call
08:59 Наталья call
08:59 Наталья online booking
08:58 Наталья call
08:48 Динара call