|
|
40 zl / 20 min. |
Pierwsze strzyżenie męskie minus 20%
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
15:02 Инна Ахохова call
14:55 Nataliia call
14:52 Iryna звонок
14:50 Iryna online booking
14:49 Iryna звонок