|
|
40 zl / 20 min. |
Pierwsze strzyżenie męskie minus 20%
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Languages: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
12:12 Kateryna call
12:12 Olena call
12:11 Anastasiia call
12:11 Alina call
12:10 Alla call