|
|
40 zl / 20 мин. |
Pierwsze strzyżenie męskie minus 20%
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Язык общения: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
00:13 Алеся звонок
00:13 Алеся онлайн запись
23:54 BALNUR звонок
23:54 BALNUR онлайн запись
23:53 Юлия звонок