|
|
40 zl / 20 мин. |
Pierwsze strzyżenie męskie minus 20%
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w REBORN BARBERSHOP. Fryzura zrobiona dokładnie tak, jak chciałem, a obsługa była mega sympatyczna. Czułem się jak VIP. Wrócę......
Язык общения: Русский, English, Polski, Українська, Беларускі
16:29 Яна звонок
16:23 Татьяна звонок
15:45 Гаянэ звонок
15:12 Елена звонок
15:09 Евгения онлайн запись