|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze byli niezwykle uprzejmi i delikatni, a cała procedura przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Efekt leczenia......
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
08:11 Aurika Poznyak telefon
07:11 Олеся telefon
07:10 Ксения Викторовна telefon
06:15 Maryna telefon
04:56 La vie telefon