|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze byli niezwykle uprzejmi i delikatni, a cała procedura przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Efekt leczenia......
20:10 Татьяна звонок
20:09 Swietlana звонок
20:09 Ольга звонок
20:09 Тина звонок
20:08 Khimiak звонок