|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze byli niezwykle uprzejmi i delikatni, a cała procedura przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Efekt leczenia......
13:58 Юлия звонок
13:55 Kolyuchka звонок
13:54 Kolyuchka онлайн запись
13:52 Людмила звонок
13:41 Ольга звонок