|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze byli niezwykle uprzejmi i delikatni, a cała procedura przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Efekt leczenia......
19:47 Анастасия звонок
19:47 Татьяна звонок
19:47 Светлана звонок
19:46 Татьяна звонок
19:45 Ольга звонок