|
|
170 zl / - |
Ogromne podziękowania dla Venady za niesamowicie wysokiej jakości manicure. Jej profesjonalizm i dbałość o szczegóły robią wrażenie. Moje paznokcie wyglądają przepięknie, jak po wizycie w......
03:33 Наталья звонок
02:53 Жанара звонок
02:52 Жанара звонок
02:50 Ольга Константинова telefon
02:46 Мария telefon