|
|
170 zl / - |
Ogromne podziękowania dla Venady za niesamowicie wysokiej jakości manicure. Jej profesjonalizm i dbałość o szczegóły robią wrażenie. Moje paznokcie wyglądają przepięknie, jak po wizycie w......
10:33 Olga telefon
10:32 Nataly telefon
10:29 Tatiana telefon
10:22 Tatiana telefon
10:20 Гаухар telefon