na Barb już 30 miesięcy
| W salonie | |
|
Warszawa, Sródmiescie dist, Nowolipki, 13 |
|
|
200 zl / - |
Мне нравится, как работает Светлана. поэтому к ней хожу на стрижку уже несколько лет. Парикмахер очень хороша, ведь есть у нее чувства вкуса и стиля,......
Języki komunikacji: Русский, English, Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
10:29 Sylwia rezerwacja online
10:28 Re Style telefon
10:28 Re Style rezerwacja online
10:17 Alyssa rezerwacja online
09:55 Olena rezerwacja online