|
|
90 zl / - |
Chciałabym wystawić opinię o salonie kosmetycznym Natigo. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam z masażu relaksacyjnego, bardzo mi się spodobał, dzięki masażystce. Obsługa jest dobra, są wszystkie......
14:32 Diana telefon
14:21 Swietłana telefon
14:14 Beauty department telefon
13:44 Vladyslav звонок
12:45 Светлана telefon