|
|
- / - |
Świetna klinika z profesjonalnym personelem. Lekarze wykazali się ogromnym doświadczeniem i delikatnością. Zabieg przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Moje zęby wyglądają teraz idealnie.......
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze mają profesjonalne podejście i dbają o każdy szczegół leczenia. Moje zęby wyglądają teraz zdrowo i pięknie.......
Язык общения: Polski
|
|
- / - |
Язык общения: Polski
|
|
- / - |
Язык общения: Polski
18:00 Татьяна звонок
18:00 Оксана звонок
17:54 Михаил онлайн запись
17:48 Джоанна онлайн запись
17:48 Джоанна звонок