|
|
- / - |
Świetna klinika z profesjonalnym personelem. Lekarze wykazali się ogromnym doświadczeniem i delikatnością. Zabieg przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Moje zęby wyglądają teraz idealnie.......
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze mają profesjonalne podejście i dbają o każdy szczegół leczenia. Moje zęby wyglądają teraz zdrowo i pięknie.......
Languages: Polski
|
|
- / - |
Languages: Polski
Потрібні клієнти?
Розмістити послуги|
|
- / - |
Languages: Polski
Потрібні клієнти?
Розмістити послуги
16:58 Olesya звонок
16:57 Valeriia дзвінок
16:53 Daria дзвінок
16:45 Sergey дзвінок
16:42 Marina дзвінок