|
|
- / - |
Bardzo miła i fachowa obsługa. Zabieg został przeprowadzony delikatnie i bez pośpiechu, a efekty są świetne. Moje stopy wyglądają teraz rewelacyjnie, a podolog zadbała o......
16:20 Ekaterina звонок
16:19 Полина звонок
16:19 Анастасия онлайн запись
16:18 Алёнка онлайн запись
16:17 Юстина онлайн запись