|
|
- / - |
Bardzo miła i fachowa obsługa. Zabieg został przeprowadzony delikatnie i bez pośpiechu, a efekty są świetne. Moje stopy wyglądają teraz rewelacyjnie, a podolog zadbała o......
11:52 Юлиуш звонок
11:41 Анна звонок
11:29 Татьяна звонок
11:15 Beauty & More онлайн запись
10:29 Людмила звонок