|
|
- / - |
Bardzo miła i fachowa obsługa. Zabieg został przeprowadzony delikatnie i bez pośpiechu, a efekty są świetne. Moje stopy wyglądają teraz rewelacyjnie, a podolog zadbała o......
08:06 Елена звонок
07:53 Кинга онлайн запись
07:37 Оксана звонок
07:31 Оксана онлайн запись
06:59 Дархан Кайратович звонок