|
|
- / - |
Bardzo miła i fachowa obsługa. Zabieg został przeprowadzony delikatnie i bez pośpiechu, a efekty są świetne. Moje stopy wyglądają teraz rewelacyjnie, a podolog zadbała o......
06:01 Tatiana звонок
03:51 Мария Александровна звонок
01:22 Валентина звонок
01:22 Валентина онлайн запись
01:00 Kateryna звонок