|
|
- / - |
Bardzo miła i fachowa obsługa. Zabieg został przeprowadzony delikatnie i bez pośpiechu, a efekty są świetne. Moje stopy wyglądają teraz rewelacyjnie, a podolog zadbała o......
12:10 Алина звонок
12:10 Ирина звонок
12:10 Pavlo звонок
12:10 Наталия звонок
12:10 Александр звонок