|
|
- / - |
Bardzo miła i fachowa obsługa. Zabieg został przeprowadzony delikatnie i bez pośpiechu, a efekty są świetne. Moje stopy wyglądają teraz rewelacyjnie, a podolog zadbała o......
22:02 Lyudmila дзвінок
22:01 Vadim дзвінок
21:59 Helen дзвінок
21:58 Burak дзвінок
21:58 Svetlana дзвінок