|
|
- / - |
Bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście. Podolog wyjaśnił mi każdy etap zabiegu, dzięki czemu czułam się komfortowo i pewnie. Polecam serdecznie.......
Язык общения: Русский, Polski
22:39 Галина звонок
22:28 Наталья звонок
22:25 Наталья онлайн запись
22:14 Лилия онлайн запись
22:14 Лилия звонок