|
|
- / - |
Fachowa obsługa i bardzo przyjazna atmosfera. Dobrze się tam czułam i moje stopy są w świetnym stanie. Polecam serdecznie.......
Язык общения: Русский, English, Polski
|
|
- / - |
PodoGabinet to miejsce, które zdecydowanie polecam. Pedicure został wykonany bardzo starannie, a stopy są teraz gładkie i wyglądają pięknie. Miła atmosfera w salonie.......
Язык общения: Русский, Polski
09:00 Наталья звонок
08:59 Наталья звонок
08:59 Наталья онлайн запись
08:58 Наталья звонок
08:48 Динара звонок