|
|
- / - |
Fachowa obsługa i bardzo przyjazna atmosfera. Dobrze się tam czułam i moje stopy są w świetnym stanie. Polecam serdecznie.......
Languages: Русский, English, Polski
|
|
- / - |
PodoGabinet to miejsce, które zdecydowanie polecam. Pedicure został wykonany bardzo starannie, a stopy są teraz gładkie i wyglądają pięknie. Miła atmosfera w salonie.......
Languages: Русский, Polski
18:31 Алсу дзвінок
18:16 Olena дзвінок
18:04 Василиса дзвінок
17:29 Алия дзвінок
16:58 Olesya звонок