|
|
- / - |
Świetna klinika z profesjonalnym personelem. Lekarze wykazali się ogromnym doświadczeniem i delikatnością. Zabieg przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Moje zęby wyglądają teraz idealnie.......
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze mają profesjonalne podejście i dbają o każdy szczegół leczenia. Moje zęby wyglądają teraz zdrowo i pięknie.......
Języki komunikacji: Polski
|
|
- / - |
Języki komunikacji: Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
18:11 Tatiana telefon
18:03 Ольга telefon
17:54 Ірина telefon
17:52 Кристина telefon
17:51 Karina telefon