|
|
- / - |
Świetna klinika z profesjonalnym personelem. Lekarze wykazali się ogromnym doświadczeniem i delikatnością. Zabieg przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Moje zęby wyglądają teraz idealnie.......
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze mają profesjonalne podejście i dbają o każdy szczegół leczenia. Moje zęby wyglądają teraz zdrowo i pięknie.......
Язык общения: Polski
|
|
- / - |
Язык общения: Polski
11:52 Юлиуш звонок
11:41 Анна звонок
11:29 Татьяна звонок
11:15 Beauty & More онлайн запись
10:29 Людмила звонок