|
|
- / - |
Świetna klinika z profesjonalnym personelem. Lekarze wykazali się ogromnym doświadczeniem i delikatnością. Zabieg przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Moje zęby wyglądają teraz idealnie.......
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze mają profesjonalne podejście i dbają o każdy szczegół leczenia. Moje zęby wyglądają teraz zdrowo i pięknie.......
Язык общения: Polski
|
|
- / - |
Язык общения: Polski
15:32 Ульяна онлайн запись
15:32 Ульяна звонок
15:31 Ксюша онлайн запись
15:30 Маша звонок
15:30 Татьяна онлайн запись