|
|
- / - |
Świetna klinika z profesjonalnym personelem. Lekarze wykazali się ogromnym doświadczeniem i delikatnością. Zabieg przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Moje zęby wyglądają teraz idealnie.......
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze mają profesjonalne podejście i dbają o każdy szczegół leczenia. Moje zęby wyglądają teraz zdrowo i pięknie.......
Язык общения: Polski
|
|
- / - |
Язык общения: Polski
10:29 Людмила звонок
10:26 SV клуб звонок
10:01 Ирина звонок
09:57 Ива Ширифовна звонок
09:50 Лена онлайн запись