|
|
- / - |
Świetna klinika z profesjonalnym personelem. Lekarze wykazali się ogromnym doświadczeniem i delikatnością. Zabieg przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Moje zęby wyglądają teraz idealnie.......
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze mają profesjonalne podejście i dbają o każdy szczegół leczenia. Moje zęby wyglądają teraz zdrowo i pięknie.......
Язык общения: Polski
|
|
- / - |
Язык общения: Polski
15:51 Aleh онлайн запись
15:51 Анна звонок
15:50 Юлия звонок
15:50 Наталья звонок
15:49 Алеся онлайн запись