|
|
- / - |
Świetna klinika z profesjonalnym personelem. Lekarze wykazali się ogromnym doświadczeniem i delikatnością. Zabieg przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Moje zęby wyglądają teraz idealnie.......
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze mają profesjonalne podejście i dbają o każdy szczegół leczenia. Moje zęby wyglądają teraz zdrowo i pięknie.......
Languages: Polski
|
|
- / - |
Languages: Polski
Потрібні клієнти?
Розмістити послуги
22:02 Lyudmila дзвінок
22:01 Vadim дзвінок
21:59 Helen дзвінок
21:58 Burak дзвінок
21:58 Svetlana дзвінок