|
|
- / - |
Zrobiłam sobie tutaj fryzurę i zaplatałam warkocz. Fryzjer w porządku, fryzura super, zrobili to szybko, spodziewałam się, że zajmie to dużo dłużej. Ceny są rozsądne.......
Języki komunikacji: Русский, Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
14:52 Юлия telefon
14:50 ForeverINK telefon
14:35 Beauty Atmosphere telefon
14:32 Diana telefon
14:21 Swietłana telefon