|
|
- / - |
Zrobiłam sobie tutaj fryzurę i zaplatałam warkocz. Fryzjer w porządku, fryzura super, zrobili to szybko, spodziewałam się, że zajmie to dużo dłużej. Ceny są rozsądne.......
Języki komunikacji: Русский, Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
03:01 Karina rezerwacja online
03:01 Karina telefon
02:38 King Marko telefon
01:47 Empatia spa telefon
01:27 Jana rezerwacja online