|
|
- / - |
Zrobiłam sobie tutaj fryzurę i zaplatałam warkocz. Fryzjer w porządku, fryzura super, zrobili to szybko, spodziewałam się, że zajmie to dużo dłużej. Ceny są rozsądne.......
Języki komunikacji: Русский, Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
16:20 Sebastian rezerwacja online
16:03 Svetlana telefon
16:01 Nataliia telefon
15:56 Lena звонок
15:55 Lena звонок