|
|
- / - |
Zrobiłam sobie tutaj fryzurę i zaplatałam warkocz. Fryzjer w porządku, fryzura super, zrobili to szybko, spodziewałam się, że zajmie to dużo dłużej. Ceny są rozsądne.......
Języki komunikacji: Русский, Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
01:22 Valentina telefon
01:22 Valentina rezerwacja online
01:00 Kateryna telefon
23:48 Melanie telefon
23:45 Tatsiana telefon