|
|
- / - |
Zrobiłam sobie tutaj fryzurę i zaplatałam warkocz. Fryzjer w porządku, fryzura super, zrobili to szybko, spodziewałam się, że zajmie to dużo dłużej. Ceny są rozsądne.......
Języki komunikacji: Русский, Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
21:39 Марина telefon
21:38 Шолпан telefon
21:37 Олеся telefon
21:37 Svetlana telefon
21:37 Александра telefon