|
|
- / - |
Zrobiłam sobie tutaj fryzurę i zaplatałam warkocz. Fryzjer w porządku, fryzura super, zrobili to szybko, spodziewałam się, że zajmie to dużo dłużej. Ceny są rozsądne.......
Języki komunikacji: Русский, Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
21:05 Alena telefon
21:05 Diana telefon
21:05 Lili telefon
21:04 Tatiana telefon
21:04 Iva telefon