|
|
- / - |
Zrobiłam sobie tutaj fryzurę i zaplatałam warkocz. Fryzjer w porządku, fryzura super, zrobili to szybko, spodziewałam się, że zajmie to dużo dłużej. Ceny są rozsądne.......
Języki komunikacji: Русский, Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
06:21 Amelia telefon
06:01 Tatiana telefon
03:51 Мария Александровна telefon
01:22 Valentina telefon
01:22 Valentina rezerwacja online