Znajdź specjalisty urody i zdrowia
Nizhny Novgorod

Masaż stóp in Nizhny Novgorod

Masaż stóp in Nizhny Novgorod – 10 salonów i 19 specjalistów.
Znaleziono i

na Barb już 59 miesięcy

Adres
Nizhny Novgorod, Nizhegorodsky dist
​Максима Горького, 165

Zobacz na mapie
13 dzwonków
Veronica 28.07.2022:

I just love the spa. I really like everything that is offered here. If I want to take a break from everyday life. So......

Wszystkie opinie: 1

1554

na Barb już 63 miesiące

W domu
Nizhny Novgorod,
улица Максима Горького, 52

Zobacz na mapie
Wizyta domowa
1007

na Barb już 63 miesiące

W salonie
Nizhny Novgorod, Sormovsky dist,
улица Ефремова, 2

Zobacz na mapie
83

Szukasz klientów?

Zgłoś swoje usługi

na Barb już 63 miesiące

W domu
Nizhny Novgorod, Nizhegorodsky dist,
улица Белинского, 32

Zobacz na mapie
807

na Barb już 63 miesiące

W salonie
Nizhny Novgorod, Sormovsky dist,
улица Ефремова, 2

Zobacz na mapie
933

na Barb już 63 miesiące

W domu
Nizhny Novgorod,
улица Родионова, 15

Zobacz na mapie
644

na Barb już 63 miesiące

W salonie
Nizhny Novgorod, Sovetsky dist,
улица Надежды Сусловой, 15к1

Zobacz na mapie
928

na Barb już 63 miesiące

W salonie
Nizhny Novgorod, Nizhegorodsky dist,
метро Горьковская

Zobacz na mapie
926

na Barb już 64 miesiące

W domu
Nizhny Novgorod,
Приокский район

Zobacz na mapie
Wizyta domowa
721

na Barb już 63 miesiące

Adres
Nizhny Novgorod, Sovetsky dist
проспект Гагарина, 27

Zobacz na mapie
1017

na Barb już 63 miesiące

Adres
Nizhny Novgorod, Nizhegorodskiy
Холодный переулок, 2

Zobacz na mapie
9 dzwonków
Anna 26.11.2025:

I only go to the beauty salon and SPA Bon Salon to see a cosmetologist, I really like the specialist. The procedure is always performed efficiently......

Wszystkie opinie: 1

1958

na Barb już 64 miesiące

Adres
Nizhny Novgorod, Sovetsky dist
улица Невзоровых, 89

Zobacz na mapie
10 punktów
1 dzwonek
Irina 11.11.2025:

I come to the All exclusive spa for an anti-cellulite massage. I really like it here. The main thing is that I see the result.......

Wszystkie opinie: 1

1259

na Barb już 63 miesiące

W salonie
Nizhny Novgorod, Nizhegorodsky dist,
Деловая улица, 22к2

Zobacz na mapie
Wizyta domowa
595

na Barb już 63 miesiące

Adres
Nizhny Novgorod, Nizhegorodsky dist
Сергиевская улица, 11/40

Zobacz na mapie
755

na Barb już 63 miesiące

W domu
Nizhny Novgorod,
Бурнаковская улица, 83

Zobacz na mapie
620

na Barb już 63 miesiące

Adres
Nizhny Novgorod, Nizhegorodsky dist
улица Добролюбова, 8

Zobacz na mapie
857

na Barb już 63 miesiące

W domu
Nizhny Novgorod,
Союзный проспект, 2А

Zobacz na mapie
529

na Barb już 63 miesiące

Adres
Nizhny Novgorod, Leninsky dist
Комсомольская площадь, 6

Zobacz na mapie
877

na Barb już 63 miesiące

W domu
Nizhny Novgorod, Avtozavodsky dist,
улица Аркадия Гайдара, 26

Zobacz na mapie
786

na Barb już 63 miesiące

W domu
Nizhny Novgorod,
Мещерский бульвар

Zobacz na mapie
625

na Barb już 64 miesiące

W domu
Nizhny Novgorod,
проспект Ленина, 21

Zobacz na mapie
722

na Barb już 64 miesiące

W domu
Nizhny Novgorod,
Бурнаковская улица, 83

Zobacz na mapie
721

na Barb już 64 miesiące

Adres
Nizhny Novgorod, Nizhegorodsky dist
Варварская улица, 6А

Zobacz na mapie
1109

na Barb już 64 miesiące

Adres
Nizhny Novgorod, Sormovsky dist
улица Павла Мочалова, 11

Zobacz na mapie
1115

na Barb już 63 miesiące

W domu
Nizhny Novgorod,
Автоматная улица, 28

Zobacz na mapie
Wizyta domowa
682

Szukasz klientów?

Zgłoś swoje usługi

 

Masaż stóp obok mnie Nizhny Novgorod

1200-12000 RUR

Ocena 4.9 na podstawie 42 Google opinie

Zostaw recenzję w Google

Masaż stóp w innych miastach


Dodaj usługi