Znajdź specjalisty urody i zdrowia
Rostov-on-Don

Modelowa fryzura dla kobiet in Rostov-on-Don

Modelowa fryzura dla kobiet in Rostov-on-Don – 195 salonów i 48 specjalistów.
Znaleziono i

na Barb już 59 miesięcy

Pracuję
W salonie
Rostov-on-Don, Proletarsky dist,
улица Советская, 29/1

Zobacz na mapie
55 dzwonków
40y. doświadczenie

Języki komunikacji: Русский, English

1737

na Barb już 59 miesięcy

W salonie
Rostov-on-Don, Proletarsky dist,
улица 5-я Линия, 10/52

Zobacz na mapie
10 punktów
16 dzwonków
Christina 01.10.2025:

Hairdresser Olya Matvievich did my hair styling. She immediately told me what other services she has: hair lightening, hair highlighting, perm. I wrote down the......

Wszystkie opinie: 1

1371

na Barb już 57 miesięcy

W salonie
Rostov-on-Don, Leninsky dist,
Лермонтовская, 87/66

Zobacz na mapie
10 punktów
100 dzwonków
Svetlana 15.10.2025:

Elmira Regul is the best hairdresser I have ever met in my life. She feels very subtly what exactly I want and amazingly knows exactly how......

Wszystkie opinie: 1

2157

Szukasz klientów?

Zgłoś swoje usługi

na Barb już 59 miesięcy

W salonie
Rostov-on-Don, Voroshilovsky dist,
улица Евдокимова, 102Бс1

Zobacz na mapie
965

na Barb już 45 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don,
Мечникова, 120

Zobacz na mapie
10 punktów
4 dzwonka
Кристина 22.01.2025:

Приходила на педикюр к Рузане. Прекрасный мастер все понравилось. Обязательно приду ещё......

Wszystkie opinie: 1

832

na Barb już 56 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don, Sovetsky dist
​Жданова, 1/5

Zobacz na mapie
271

na Barb już 56 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don, Zheleznodorozhny dist
​Портовая, 460

Zobacz na mapie
970

na Barb już 45 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don,
Евдокимова, 37г

Zobacz na mapie
15 dzwonków
818

na Barb już 56 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don, Sovetsky dist
​Ерёменко, 108 ст1

Zobacz na mapie
824

na Barb już 55 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don, Leninsky dist
​Халтуринский переулок, 61

Zobacz na mapie
Валентина 14.02.2024:

Меня попросту обкорнали за 800 руб((( И было это 14 февраля. Такой вот праздник. Надеюсь, отрастет, пока в шапке хожу.......

Wszystkie opinie: 1

1052

na Barb już 44 miesiące

Adres
Rostov-on-Don,
пер Доломановский , 19

Zobacz na mapie
4 dzwonka
702

na Barb już 56 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don, Leninsky dist
​Темерницкая, 7

Zobacz na mapie
715

na Barb już 56 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don, Oktyabrsky dist
​Таганрогская, 132/1

Zobacz na mapie
808

na Barb już 42 miesiące

Adres
Rostov-on-Don, Leninsky dist
Доломановский переулок, 1

Zobacz na mapie
5 dzwonków

Języki komunikacji: Русский

596

na Barb już 55 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don, Sovetsky dist
​Обзорная 2-я, 1Б

Zobacz na mapie
720

na Barb już 44 miesiące

Adres
Rostov-on-Don,
пер. Газетный , 121

Zobacz na mapie
662

na Barb już 44 miesiące

Adres
Rostov-on-Don,
Черепахина, 243

Zobacz na mapie
4 dzwonka
801

na Barb już 44 miesiące

Adres
Rostov-on-Don,
пр-кт 40-летия Победы, 226

Zobacz na mapie
3 dzwonka
1124

na Barb już 45 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don,
Жмайлова, 23/3

Zobacz na mapie
6 dzwonków
580

na Barb już 44 miesiące

Adres
Rostov-on-Don,
Вересаева, 101/6 ст2

Zobacz na mapie
7 dzwonków
629

na Barb już 59 miesięcy

W salonie
Rostov-on-Don, Leninsky dist,
улица Серафимовича, 11/28

Zobacz na mapie
1207

na Barb już 59 miesięcy

W salonie
Rostov-on-Don, Sovetsky dist,
Извилистая улица, 17

Zobacz na mapie
872

na Barb już 56 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don, Sovetsky dist
​Благодатная, 166Б

Zobacz na mapie
6 dzwonków
765

na Barb już 45 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don,
Университетский пер, 61

Zobacz na mapie
4 dzwonka
711

na Barb już 44 miesiące

Adres
Rostov-on-Don, Oktyabrsky dist
пер Соборный , 94а

Zobacz na mapie
5 dzwonków
690

na Barb już 44 miesiące

Adres
Rostov-on-Don, Kirovsky dist
​Максима Горького, 229

Zobacz na mapie
2 dzwonka
633

na Barb już 44 miesiące

Adres
Rostov-on-Don,
Большая Садовая, 102

Zobacz na mapie
2 dzwonka
627

na Barb już 44 miesiące

Adres
Rostov-on-Don,
Симферопольская, 66а

Zobacz na mapie
833

na Barb już 44 miesiące

Adres
Rostov-on-Don,
Фурмановская, 89а

Zobacz na mapie
3 dzwonka
654

na Barb już 45 miesięcy

Adres
Rostov-on-Don,
пр-кт Ворошиловский , 34/125

Zobacz na mapie
505

Szukasz klientów?

Zgłoś swoje usługi

 

Modelowa fryzura dla kobiet obok mnie Rostov-on-Don

1200-12000 RUR

Ocena 4.9 na podstawie 42 Google opinie

Zostaw recenzję w Google

Modelowa fryzura dla kobiet w innych miastach


Dodaj usługi