na Barb już 53 miesiące
Хуже не бывает. Не рекомендую данного специалиста. Как мастер и как человек нехороший.......
Wszystkie opinie: 1
Dodaj opinię
Szukasz klientów?
Ocena 4.9 na podstawie 42 Google opinie
Jesteś specjalistem lub właścicielem organizacji kosmetycznej?
10:24 Ирина звонок
09:29 Саяна telefon
09:27 Vitalina telefon
09:26 Aisha telefon
09:24 Dermalogica Viva telefon
Rabaty do 80% od salonów i specjalistów!
Strzyżenie i koloryzacja włosów, tatuaże, makijaż i nie tylko.
{{ city.name }}